Serwis iPhone

naprawa iphone w poznaniu

Pacjent: iPhone 4
Wymiary (wys. x szer. x grub.):  115.20 x 58.60 x 9.30 mm
Masa: 137 gramów

W dniu 7.01.15 do kliniki przyjęto nieplanowo Pacjenta w stanie ciężkim z licznymi obrażeniami klatki piersiowej oraz pleców. Zaproponowane leczenie operacyjne polegające na przeszczepie panelu przedniego oraz panelu tylnego. Chory przetransportowany na salę operacyjną został poddany sedacji. Zabieg trwał 3 godziny 25 minut. iPhone w stanie ogólnym dobrym został wypisany tego samego dnia.

Lekarz prowadzący: iDoctor

naprawa 3g,3gs,4, 4S, 5, 5S, 5C, 6, 6
Pacjent: iPhone 4S
Wymiary (wys. x szer. x grub.):  115.20 x 58.60 x 9.30 mm
Waga: 140,00 g

W dniu 18.02.2015 do kliniki przyjęto Pacjenta w trybie pilnym z ranami miażdżonymi klatki piersiowej, którego niezwłocznie zakwalifikowano do przeszczepu panelu przedniego. Pacjent przewieziony na salę operacyjną, poddany znieczuleniu ogólnemu.
Zabieg trwał 1 godzinę 35 minut. Wypisany do domu tego samego dnia, po wybudzeniu.

Lekarz prowadzący: iDoctor
wymiana wyświetlacza
Pacjent: iPhone 4
Wymiary (wys. x szer. x grub.): 115,20 x 58,60 x 9,30 mm
Waga: 137,00 g

W dniu 12.11.14 do kliniki przyjęto Pacjenta z licznymi obrażeniami klatki piersiowej. W celu zmniejszenia dolegliwości podano dożylnie 3 ml roztworu morphini sulfas. Pacjent zakwalifikowany do przeszczepu panelu przedniego został przewieziony na salę operacyjną. Zabieg trwał 2 godziny i przebiegł bez komplikacji. Pacjenta w stanie ogólnym dobrym wypisano z kliniki tego samego dnia.

Lekarz prowadzący: iDoctor
wymiana taśm
Pacjent: iPhone 4S
Wymiary (wys. x szer. x grub.):  115.20 x 58.60 x 9.30 mm
Waga: 140,00 g

W dniu 14.01.15 do kliniki przyjęto Pacjenta z raną postrzałową w obrębie przycisku home oraz licznymi obrażeniami klatki piersiowej. Pacjent został zabezpieczony przez zespół ratownictwa medycznego opatrunkiem foliowo-ochronnym. Pacjenta poddano plastyce klatki piersiowej i wszczepieniu przycisku home. Opuścił klinikę w stanie dobrym tego samego dnia.

Lekarz prowadzący: iDoctor
wymiana uszkodzonych gniazd
Pacjent: iPhone 5
Wymiary (wys. x szer. x grub.): 123,8 x 58,6 x 7,6 mm
Waga: 112,00 g

W dniu 2.02.2015 przyjęto Pacjenta w stanie ciężkim z licznymi obrażeniami przedniego panelu i amputacją przycisku home. Silne krwawienia, pacjent we wstrząsie hipowolemicznym. Podjęto leczenie operacyjne na oddziale torakochirurgii we współpracy z transplantologiem w celu wszczepienia nowego przedniego panelu wraz z przyciskiem home. Pacjent wypisany tego samego dnia.

Lekarz prowadzący: iDoctor
wymiana uszkodzonych przycisków
Pacjent: iPhone 5
Wymiary (wys. x szer. x grub.): 123,80 x 58,60 x 7,60 mm
Waga: 112,00 g

W dniu 5.12.2014 przyjęto Pacjenta z licznymi obrażeniami. Rozliczne, silnie krwawiące rany o charakterze kłutym i ciętym klatki piersiowej zabezpieczone przez zespół ratownictwa medycznego opatrunkiem uciskowym. Pacjenta przewieziono na salę operacyjną i przystąpiono do wymiany przedniego panelu. Po wybudzeniu pozostał na obserwacji do następnego dnia. Wypisany z kliniki w stanie ogólnym dobrym.

Lekarz prowadzący: iDoctor
usuwanie simlocka
Pacjent: iPhone 6
Wymiary (wys. x szer. x grub.): 138,10 x 67,00 x 6,90 mm
Waga: 129,00 g

W dniu 27.02.2015 r. do kliniki przyjęto nieplanowo pacjenta który ucierpiał w wypadku komunikacyjnym. Liczne obrażenia klatki piersiowej o rozmaitym charakterze, silne krwawienie, rana zanieczyszczona. Podjęto leczenie operacyjne. Przeszczepiono panel przedni wraz z przeszczepem skóry. Procedura przebiegła bez komplikacji, włączono antybiotyk. Pacjent wypisany do domu po 4 godzinach.

Lekarz prowadzący: iDoctor
naprawa iphone
Pacjent: iPhone 6
Wymiary (wys. x szer. x grub.): 138,10 x 67,00 x 6,90 mm
Waga: 129,00 g

W dniu dzisiejszym do kliniki przywieziono Pacjenta w stanie ciężkim z obrażeniami klatki piersiowej. Pacjenta przewieziono niezwłocznie na salę operacyjną. Zabieg w postaci wymiany panelu przedniego zajął operatorowi 55 minut. Znieczulenie ogólne przebiegło bez komplikacji. Pacjent został po 3 godzinach odebrany przez swojego zadowolonego właściciela. Była to pionierska operacja, przedpremierowa, inaugurująca także serwis iPhone 6 w naszej klinice.

Lekarz prowadzący
: iDoctor
iphone naprawa poznań
Pacjent: iPhone 6 Plus
Wymiary (wys. x szer. x grub.): 158,10 x 77,80 x 7,10 mm
Waga: 172,00 g

W dniu 2.12.2014 przyjęto Pacjenta w trybie pilnym z objawami niedrożności dróg oddechowych. W slocie sim zablokowała się karta z niemożliwością odprowadzenia. Operacja zwiadowcza wykazała zablokowanie mechanizmu odprowadzającego kartę sim na zewnątrz ciała Pacjenta. Zablokowany slot odblokowano oraz naprawiono uszkodzony mechanizm. Pacjent wypisany z kliniki tego samego dnia w stanie ogólnym dobrym.

Lekarz prowadzący
: iDoctor
uszkodzony iphone
Pacjent: iPhone 3G
Wymiary (wys. x szer. x grub.): 115,50 x 62,10 x 12,30 mm
Waga: 133,00 g

W dniu 21.01.15 do kliniki przyjęto nieplanowo Pacjenta z licznymi obrażeniami klatki piersiowej w celu wykonania przeszczepu przedniego panelu. Zabieg wykonano w znieczuleniu ogólnym, trwał 2 godziny. Pacjent opuścił klinikę tego samego dnia.

Lekarz prowadzący
: iDoctor
iPhone Pęknięta szybka

iPhone | Pęknięta szybka

Wypadki zdarzają się każdemu. Po upuszczeniu telefonu na twardą powierzchnię najczęściej występującymi urazami są:

 • zbita szybka, pęknięcia na ekranie;
 • niedziałający wyświetlacz;
 • uszkodzony panel dotykowy.

gwarantuje swoim pacjentom powrót do pełnej sprawności po takich kontuzjach. W zależności od modelu telefonu oraz obłożenia w naszym serwisie, wymiana wyświetlacza trwa od 30 minut do kilku godzin.

iPhone przestał ładować

iPhone | Problemy z ładowaniem

Korzystanie z niepewnych źródeł zasilania lub ich awarie mogą spowodować problemy z ładowaniem. iDoctor zdiagnozuje dlaczego telefon:

 • przestał się ładować;
 • ładuje się tylko czasem;
 • ładuje się wyłącznie przy określonym ułożeniu kabla ładowania.

Czas wykonania usługi związany jest z uszkodzeniem, które powoduje problem. Po dokonanej diagnozie skontaktujemy się z Państwem w celu sprecyzowania godziny odbioru naprawionego sprzętu.

iPhone po zalaniu

iPhone | Po zalaniu

Nieoczekiwana kąpiel może przytrafić się wszystkim. Urządzenia elektroniczne jednak nie przepadają za takimi przygodami, a powikłania z nich wynikające są czasem śmiertelne dla pacjenta. Bardzo często jednak jesteśmy w stanie pomóc i odratować poszkodowanego poprzez całkowite zniwelowanie schorzeń powstałych na skutek kontaktu z cieczą. W przypadku takiej awarii czas ma znaczenie kluczowe.
Zalecamy jak najszybciej zgłosić się do serwisu, gdzie będziemy mogli przystąpić do akcji reanimacyjnej. Jednocześnie stanowczo odradzamy podłączanie zalanego telefonu do prądu oraz suszenie suszarką, gdyż może doprowadzić to do nieodwracalnych w skutkach przepięć bądź rozprowadzenia wilgoci po większej ilości komponentów.

iPhone wymiana baterii

iPhone | Wymiana baterii

Chorobą, która ze szczególnie dużą częstotliwością dotyka dojrzałych pacjentów, jest problem szybkiej utraty energii. Urządzenie o osłabionej zdolności do magazynowania życiodajnych substancji ma często problemy z aktywnym przetrwaniem całego dnia i już w kilka godzin po odłączeniu od ładowania telefon ulega pełnemu rozładowaniu.
Zamiast terapii witaminowej oferujemy transplantację baterii. Jest to procedura, która jest w stanie tchnąć nowe życie w urządzenie i telefon powróci do dawno zapomnianego stanu.
Czas wymiany baterii jest zależny od modelu telefonu oraz aktualnego obłożenia w serwisie i wynosi od 10 do 40 minut.

iPhone wymiana uzupełnienie przycisków

iPhone | Wymiana / uzupełnienie przycisków

W zdrowym ciele zdrowy duch. Aby cieszyć się w pełni z korzystania z telefonu warto zadbać o wyleczenie wszystkich urazów. Nieprawidłowe funkcjonowanie zapadniętych czy uszkodzonych przycisków znacząco utrudniają oraz zmniejszają komfort użytkowania telefonu. Naprawiamy następujące komponenty:

 • przycisk home;
 • przycisk power;
 • przyciski zgłaśniania / ściszania;
 • przełącznik trybu cichego.
iPhone błędy oprogramowania

iPhone | Błędy oprogramowania

Kolejnym z możliwych urazów, którego może doznać iPhone są wszelkiej maści błędy oprogramowania. Mogą one być powodem kilku różnych usterek, takich jak m.in.:

 • restartujący się telefon;
 • problemy z zasięgiem Wi-Fi lub GSM;
 • problemy z uruchomieniem telefonu.

W razie zaobserwowania jednego bądź kilku z powyższych syndromów lub innego niespodziewanego zachowania telefonu zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu.

iPhone uszkodzony głośnik mikrofon

iPhone | Uszkodzony głośnik / mikrofon

Narządy słuchu oraz mowy są niezbędne w procesie komunikacji międzyludzkiej. W przypadku rozmowy telefonicznej, z uwagi na brak możliwości wykorzystania pozostałych zmysłów, ich prawidłowe funkcjonowanie nabiera jeszcze większego znaczenia. Aby zaradzić wszelkim problemom w czasie rozmów telefonicznych oferujemy wymianę:

 • głośnika górnego – wykorzystywanego przy rozmowach przy uchu;
 • głośnika dolnego (buzzera) – wykorzystywanego przy trybie głośnomówiącym i odtwarzaniu dźwięków;
 • mikrofonu.
iPhone brak zasięgu wifi gsm

iPhone | Brak zasięgu WiFi / GSM

Połączenia z siecią komórkową GSM i siecią WiFi stały się podstawowymi funkcjonalnościami współczesnych telefonów. Pierwsza z nich, sieć GSM, jest niezbędna do nawiązywania połączeń oraz wysyłania wiadomości. Druga natomiast umożliwia dostęp do szybkich sieci bezprzewodowych, które zapewniają nam bezproblemowe i najczęściej używane połączenie z Internetem. W momencie, gdy jedno z tych połączeń przestaje działać, telefon traci ogromną porcję funkcjonalności.

W takich sytuacjach oferujemy Państwu usługę wymiany modułów GSM lub WiFi tak, aby przywrócić dawny komfort użytkowania oraz powrócić do dawnej funkcjonalności urządzenia.

iPhone aktualizacja oprogramowania

iPhone | Aktualizacja oprogramowania

Wraz z każdą nową aktualizacją systemu, Apple aplikuje swoim podopiecznym szczepionki przeciw coraz większej liczbie zagrożeń. Telefon z najnowszym oprogramowaniem jest najmniej podatny na wszelkiego rodzaju ataki, wycieki lub utratę danych czy uszkodzenia powodowane przez luki w systemie.

Świadczymy usługę aktualizacji oprogramowania, podczas której gwarantujemy Państwu zachowanie najważniejszych danych oraz bezproblemowe i pewne przestawienie urządzenia na najnowszą wersję iOS.

Serwis naprawa iPhone

iPhone | Pozostałe uszkodzenia

Oprócz pozycji wymienionych powyżej, zajmujemy się również wszystkimi innymi usterkami jakie można w telefonach iPhone napotkać. Wliczają się w to problemy z m.in:

 • kamerą przednią;
 • kamerą tylną;
 • czujnikiem zbliżeniowym;
 • silnikiem wibracji;
 • gniazdem jack.
iPhone kurs obsługi

iPhone | Kurs obsługi

W trosce zarówno o zdrowie jak i o komfort użytkowania naszych pacjentów oferujemy kursy z obsługi urządzeń marki Apple. W ramach kursu pokażemy Państwu wszystkie niuanse związane z użytkowaniem tych urządzeń, a także odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące ich działania. Oferujemy pomoc zarówno nowym użytkownikom, którzy chcą się wdrożyć w obce dla nich środowisko jak i doświadczonym, którzy poszukują nowości i ciekawostek do wykorzystania.

Zachęcamy do skorzystania z kursów aby w pełni poznać działanie urządzeń iPhone, iPod, iPad, MacBook czy iMac i móc wykorzystywać wszystkie ich możliwości.

Facebook
Google+
http://iphonepoznan.pl/iphone/">
SHARE